Skip links

Ushuaïa Ibiza

Ushuaïa Ibiza to miejsce, które trzeba zobaczyć na własne oczy, aby poczuć magię tej niesamowitej wyspy i zanurzyć się w jej niepowtarzalnym klimacie. Klub i hotel znajdują się w samym sercu Ibizy, na południowym wybrzeżu, zaledwie kilka kroków od pięknej plaży Playa d'en Bossa. Ushuaïa Ibiza jest znanym klubem nocnym, który od lat przyciąga miłośników dobrej muzyki, klubowej atmosfery i wyjątkowych wizualizacji. Klub słynie z organizowania imprez na świeżym powietrzu, które trwają do białego rana, a na scenie występują znani na całym świecie artyści i DJ-e, takie jak David Guetta, Avicii, Martin Garrix i wielu innych.

Klient

Ushuaïa Ibiza

Rodzaj zlecenia

Fotografia festiwalowa

Data

06.2022

Luxurious Facilities.

Hub Construction employs over 3 000 employees, the majority of whom are based on project sites. We embrace holistic development and support for employees with the aim of being a first-choice employer within our sectors.

Through a unique combination of engineering, construction and design disciplines and expertise, Concor delivers world class infrastructure solutions to customers and stakeholders across a broad range of industry sectors.

Explore
Drag